expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

piątek, 8 lutego 2013

design on fire

Cześć!
W nawiązaniu do wczorajszego postu na temat DIY, mamy dziś dla Was wyjątkowy konkurs, w którym możecie wykazać się swoją pomysłowością, kreatywnością, wyobraźnią i zdolnościami plastycznymi.
Wiemy, że są wśród Was ZAPALENI twórcy, więc zabierajcie się do pracy! Wasze dzieło być może nie trafi od razu do Muzeum Guggenheima, ale tysiące osób będzie je miało zawsze przy sobie :)

O co chodzi?
Chcemy uczcić 40 urodziny najpopularniejszej na świecie zapalniczki BIC. Nie chcemy, żeby na zawsze kojarzyła nam się tylko z żółtym kolorem, więc możemy nadać jej taki wygląd, jaki tylko chcemy. Wszystko zależy od Twojej inwencji!
Już dziś możesz zaprojektować kolorową zapalniczkę, która trafi do sprzedaży w październiku 2013 roku! Wykorzystaj okazję!


Co trzeba zrobić?
Wszystko odbywa się bezpośrednio na stronie Design on fire na facebooku. Tam możesz przyłączyć się do kampanii, projektować zapalniczki, wybierać najlepsze, proponować swoje slogany i wiele, wiele innych rzeczy. 

Co można zyskać?
- Zwycięski projekt otrzymuje 4 000 €, a zapalniczka z logo zostanie wyprodukowana w milionie egzemplarzy i sprzedawana w całej Europie!

- Zwycięski slogan otrzyma 2 000 

- Wszyscy finaliści dostaną wyprodukowaną serię własnych zapalniczek w ilości 300 egzemplarzy.Możecie mieć puszkę do kawy autorstwa sióstr Przybysz, a one mogą mieć w kieszeni Waszą zapalniczkę :)
Zabierajcie się do pracy!
OGNIA!!!
Konkurs trwa od 3 stycznia do 1 marca 2013 roku.
Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie konkursu oraz na facebooku.

2 komentarze:

  1. fajny ten konkurs, a wy dziewczyny macie swoje pomysły na zapalniczki?

    OdpowiedzUsuń