expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

poniedziałek, 16 czerwca 2014

sposoby na nudę i pms

Cierpię strasznie, bo coś mnie łupnęło w kręgosłupie i jak już myślałam, że jest lepiej to dziś uderzyło ze zdwojoną siłą. Pewnie to kara za żart z pieska :) 
a oto mój pies(suka), możecie z niej żartować, ona się nie obraża :)

Nic nie poradzę na to, że mam wisielcze poczucie humoru. Zauważyłam, że odpowiada ono głównie mężczyznom, a kobiety są na nie "zbyt wrażliwe". No, ale jeśli od dziecka otaczasz się samymi facetami (mam na myśli rodzinę) to łapiesz trochę ich sposób postrzegania świata. I tak na ogół śmieszą mnie żarty, które nawet bałabym się tu napisać. To na tyle jeśli chodzi o moją spowiedź i żal za grzechy.
W sobotę spotkałam się z moją wieloletnią przyjaciółką na babską dobę :) Jako, że są cholerne mistrzostwa i nie ma szans żebyśmy cokolwiek zrobiły z naszymi facetami, musimy organizować się same w opozycyjnych grupach i jakoś to przetrwać w niemundialowym podziemiu.
Co dziewczynki lubią najbardziej? 
Ano są dwa trzy sposoby spędzania ze sobą czasu (tzn. trzy najpopularniejsze):
- zakupy :)
- wieczór w klubie z kolorowymi drinkami
- kanapa, dres, masa jedzenia i filmy
Oczywiście wszystko to jest opatrzone plotkami w zależności od kultury obgadującego- albo na czyjś temat albo na swój własny, uskuteczniejąc amatorską psychoanalizę.
U nas stanęło na tym ostatnim.
 Uwaga! Było KFC, serniczek z truskawkami, frytki i pizza, a popijane było winem i colą. Do tego dwa filmy: jeden pseudo romantyczny, a drugi z męską klatą w roli głównej.
UPASIONA I SZCZĘŚLIWA! 

A Wy jak najbardziej lubicie spędzać czas?

P.S. Napisałam ostatnio post o złych klientach, a dziś widziałam, że zaczyna być propagowana akcja o dziwnym sloganie  "Widzisz buca w sklepie? Zareaguj!"
Dołączam się do tego i mam nadzieję, że Wy również.

Pozdrawiam
Karolina


2 komentarze: